دوره های تیرماه 1402

اطلاع رسانی و ثبت نام دوره های تیرماه 1402


دوره های تیرماه 1402 از دهم تیرماه شروع می شود و 27 تیر پایان می پذیرد
طول هر دوره 6 جلسه یک ساعت و نیمه است.

در این ماه سه دوره داریم

دوره ویژه معلمان ابتدایی

دوره ویژه معلمان متوسطه یک و دو

دوره کاربردی با هدف تولید محتوا  برای کسانی که قبلا دوره مقدماتی را با ما گذرانده اند.

ظرفیت هر کلاس حداکثر بیست نفر می باشد هر کلاس دارای دو یا سه استاد است و همه دوره ها پروژه محور است.برای یادگیری نرم افزار و انجام تمرین ها و تکالیف به لپ تاپ یا کامپیوتر خانگی نیاز دارید با ورژن 5 نرم افزار کار می کنیم.

هزینه هر دوره 990 هزار تومان است که تا ظهر پنج شنبه 18 درصد تخفیف داریم. در صورتی مبلغ را واریز کنید که بتوانید در تمام جلسات حضور داشته باشید و فرصت کافی برای انجام تکالیف و تمرین ها داشته باشید.(حداکثر یک جلسه غیبت در غیر اینصورت از دادن گواهی حضور معذوریم)  اگر می خواهید فقط به دیدن فیلم های کلاس اکتفا کنید  خواهش می کنیم ثبت نام نکنید.

تجربه نشان داده این فیلم ها بندرت دیده می شوند و اصل موضوع شرکت در خود کلاس تعامل در فضای کلاس و انجام تکالیف و پروژه هاست. فیلم های زیادی در سایت و کانال جامعه جئوجبرا بدون هزینه و به طور رایگان در اختیار شما هست و ما پاسخگوی اشکالات شما هستیم. هدف از برگزاری این دوره تعامل بیشتر در کلاس  و یادگیری گروهی و انجام تکالیف هفتگی است لطفا این فرصت را از دیگران نگیرید. 

برای پرداخت مبلغ ابتدا در سایت ثبت نام کنید و عضو سایت شوید سپس از طریق این لینک یا از طریق منوی آموزش جئوجبرا -دوره های آنلاین و وبینارها- دوره تیرماه 1402 و کلاس مورد نظر خود را انتخاب کرده و ثبت نام کنید.

قبل از شروع کلاس یک فایل شامل آمادگی شرکت در دوره و پس از شروع کلاس فیلم های هر جلسه در سایت  ارسال می شود و قابل دیدن یا دانلود است.

 تلفن تماس ضروری : 09121723101 - 09331773436
 

لینک ثبت نام دوره های تیرماه 1402

 

 

 

دوره های تیرماه 1402

 

دوره های تیرماه 1402

 

دوره های تیرماه 1402